+420 585 631 210 americancenter@upol.cz

Vzdělávání

Možnosti studia | Work & Travel | Online zdroje

Studium v USA

Chcete se dozvědět více informací o studiu v USA?

Spolupracujeme s Fulbrightovou komisí a na setkání často zveme i vzdělávacího poradce sítě EducationUSA. Více informací k tomuto tématu naleznete na webových stránkách Fulbrightovy komise. Pro studenty středních škola nabízíme semináře a přednášky k programu Education USA a programu FLEX.

Work & Travel

V rámci programu Práce & cestování v USA (Summer Work & Travel), který je součástí programu J-vízum, dostávají studenti zapsaní na vysokých školách povolení pracovat a cestovat v USA v letních měsících. 

Program J-vízum, který se se oficiálně jmenuje Program výměny návštěvníků (Exchange Visitor’s Program), vznikl v roce 1961 za prezidenta Johna F. Kennedyho. J-1 vízum je pro mladé lidi často nejjednodušší a z hlediska nákladů nejefektivnější cestou k získání krátkodobého pracovního povolení v USA.

Kurz Leadership matters!

Jak integrita, hodnoty a vize ovlivňují naši budoucnost.

Věříme, že se ve své budoucí kariéře ocitnete na klíčových vedoucích pozicích v různých oblastech, jako jsou obchod, věda, veřejný sektor, kultura, vzdělávání nebo neziskové organizace. V dnešním globalizovaném a rychle se měnícím světě budete čelit lokálním, národním i globálním výzvám. Získejte v našem kurzu kompetence nezbytné pro úspěch lídrů ve 21. století!

Více informací na https://kariernicentrum.upol.cz/leadership-matters/